Služby, poradenství, realizace v IT

 
 

Máte pocit, že by jste chtěli pro vaši počítačovou infrastrukturu něco udělat a nevíte co by se vám do vašeho podnikání hodilo? Nebo přesně víte co chcete, ale nechcete kupovat nové vybavení? A nebo by jste i koupili, ale nemáte ho kam dát? Na tyto a další otázky vám můžeme dát odpověď.

Pro malé firmy nabízíme služby, které zefektivní jejich práci při nízkých nákladech na IT, sníží poruchovost a umožní ji používat odkudkoliv. Pro velké zase směrování jejich rozvoje bez nutnosti nahrazovat na konci životního cyklu celou IT. Pro všechny pak jednoducho a efektivní správu IT, jednoduchou migraci bez nutnosti odstávky celé IT a jednoduchou a rychlou obnovu dat, serverů a desktopů.


A co vám naše služby přinesou?

Samozřejmě kvalitu a osobní přístup. Nabízíme dlouhodobou spolupráci, založenou na osobním vztahu techniků k vaší společnosti. Nezaměstnáváme brigádníky na příležitostnou práci a tak technik, který k vám příjde, ví o vašich IT více než vy a ne obráceně. S námi můžete využívat technologií, které by jinak byly z důvodu vysokých nákladů nedostupné. Můžete si u nás pronajmout část serveru a umístit na ně virtuální desktopy vašich externích spolupracovníků. A nebo vám takový server na míru nainstalujeme a můžete z pohodlí vašeho domova pracovat stejně jako u vás v kanceláři. A dokonce ani žádnou kancelář mít nemusíte a vaši virtuální infrastrukturu vám postavíme na našich serverech. Pokud nechcete investovat hotové peníze a chcete mít vlastní, vyspělou IT tak vám zajistíme financování formou finančního a nebo operativního leasingu.

Informujte se na info (na) blacksun (tečka) cz a nebo na telefonu +420 777 726 780.

VÍTEJTE V LEPŠÍCH ČASECH

  1. správa a administrace IT

  2. vzdálený dohled serverů

  3. dodávky HW

  4. konzultace a plánování v oblasti IT

  5. virtualizace serverů a desktopů

  6. implementace OS Linux a BSD (Apple)


akuální informace:

  1. brigáda:

hledáme brigádníka na výpomoc při právě IT našich klientů, o více informací žádejet na info (na) blacksun (tečka) cz